Modernisering bedrijfshal Smurfit Kappa Recycling
21 januari 2019
In het najaar van 2018 heeft ServicebouwPlus bij Smurfit Kappa Recycling in Bladel een gedeelte van de bedrijfshal gemod
Lees verderProject specificaties
Soort gebouw Productieruimte
Type project Renovatie
Locatie Bladel
Oppervlakte 945 m²
Status Opgeleverd
ServicebouwPlus heeft bij Smurfit Kappa Recycling in Bladel een gedeelte van de bedrijfshal gemoderniseerd.
We zijn deze renovatieopdracht begonnen met het aanbrengen van een stofwand en het afdekken van de machines in de bedrijfsruimte. Vervolgens hebben we op het dak randbeveiliging aangebracht.
In totaal hebben we zo’n 945 m² golfplaten vervangen door geïsoleerde sandwich dakpanelen. Om daglicht door te laten zijn in de dakconstructie lichtstroken aangebracht in de vorm van geïsoleerde lichtdoorlatende platen.
Bij het kantoorgedeelte hebben we 127 m² gevelplaten vervangen door nieuwe sandwichpanelen. Hierin hebben we 14 aluminium kozijnen aangebracht, compleet met screens.
Smurfit Kappa Recycling is een wereldwijde papier en karton recycler met een breed assortiment van recycling- en inzameldiensten. Het bedrijf verwerkt ongeveer 6,8 miljoen ton oud papier per jaar in 15 landen.
Benieuwd wat ServicebouwPlus voor u kan betekenen? Bel dan naar (088) 205 34 50 of mail naar info@servicebouwplus.jajo.com.
Ronald van DijkManager
Benieuwd wat ServicebouwPlus voor u kan betekenen? Neem contact op met onze specialist.
(088) 205 34 50